Відкриття сезону у Кам’янці Подільському 2015. Програма

Відкриття Туристичного Сезону у Кам’янці проходитиме з 25 по 26 квітня 2015 року в старому місті.

м. Кам’янець-Подільський
25-26 квітня 2015 року

Вперше на відкритті сезону екскурсію середньовічним містом можна провести, подорожуючи електромобілем.

Свої перфоменси для зустрічі із вами готують фестивалі: «ФОРТЕЦЯ-фест», «СоборнаФест», «ОктоберФест», «Опера в мініатюрі» стрибки з найвищого моста в Україні.

Ще ніколи туристичний сезон в Кам’янці-Подільському не відбувався без великого дива! Цього року ДИВО втілиться в солодкі подільські намистини. Юні кам’янчани змайструють Нову фортецю із солодкої здоби, щоб сказати усім: «Дітям потрібен мир»! Нова Солодка Фортеця потрапить на стіл кожного, хто прийде на свято, і обов’язково – до наших мужніх воїнів-захисників.

У Сувенірному містечку подільських майстрів Ви власноруч зможете виготовити неповторні подільські сувеніри, пройшовши майстер-класи.

Кам’янець-Подільський – єдине місто в історії України, що є претендентом на статус Молодіжної столиці Європи-2018 року, беручи участь у конкурсі.

Екскурсія «Кам’янцем – крізь віки» пройде захоплюючим туристичним квестом, переможців якого чекають незвичайні подарунки. А драйвових туристів — скелелазіння, ВМХ, воркаут, велопробіги, вело-екскурсії!

Доторкніться до історії різних віків, відчуйте себе героєм епох, скоштуйте народні страви, змайструйте сувеніри, послухайте поезію і прозу, заспівайте пісню чи виконайте танець тих народів. Ми запрошуємо Вас на презентацію історичних і культурних перлин «Квітки на камені».

Будемо раді бачити Вас!

zrazok_booklet_vukonkom_ProgramaVidkruttya_150417

2 thoughts on “Відкриття сезону у Кам’янці Подільському 2015. Програма

Добавить комментарий