Фестиваль Республіка 2019. Розклад RespublicaFEST

Фестиваль Республіка «Республіка 2019″ (Respublica Fest 2019) — це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах: музика, малюнок, танець. Це безліч локацій, кращі рок-гурти, сучасні поети і художники з України та інших країн.

30 серпня 2019 р. — 8 вересня 2019 р.

Фестиваль «Республіка 2019″ 
У 2019 році RespublicaFest буде проходити в два етапи:

З 30 серпня по 1 вересня захід прийматиме місто Хмельницький,
а 6-8 вересня — Кам’янець-Подільський.
Раніше фестиваль традиційно проходив у Кам’янці-Подільському, однак у 2018 році його вирішили провести у Хмельницькому. Головна сцена розташовувалася в Молодіжному парку.

 

На фестивалі звучатиме рок, поп та електронна музика. Організатори ведуть переговори з реп-виконавицею Альона Альона, групами «без обмежень», KAZKA, The Hardkiss та ін.

 

Фестиваль «Республіка» реалізує кілька екологічних проектів. Вперше в Україні тут почали застосовувати принцип депозитної тари на фудкорті — застава за склянку з жорсткого пластику можна буде повернути в кінці заходу, здавши використану тару. Крім того, всі відвідувачі, які проживатимуть в кемпінгу, отримають можливість повернути частину грошей за квиток на фестиваль, здавши повний сміттєвий пакет в спеціальну точку збору.

 

==

Група фестивалю у Фейсбуці — https://www.facebook.com/respublicafest/

Добавить комментарий