Фестиваль Республика — 2015. Фото

Фестиваль «Республіка 2015» проходив в Кам’янці-Подільському три дні, і протягом усього часу гості заходу отримали естетичне та фізичне задоволення від цілодобового та непередаваємого настрою, приємної та якісної музики, мистецтва у його найчистіших та найщиріших проявах, пісні та гітара біля вогнищ, ночі в палатках чи просто неба в кольорових піжамах. Даний фестиваль позиціонується як антикомерційний проект з метою поширення вуличного мистецтва. «Республіка» цього року стала вже п’ятим фестивалем з першого проведення, і відбувся він в Кам’янці-Подільському на території історичної фортеці з 4 по 6 вересня. Цього року до п’ятиріччя фестивалю організатори пообіцяли влаштувати п’ять музичних сцен, чим стовідсотково вразили гостей події.

Серед хедлайнерів головної сцени варто відзначити колоритник гурт «ДахаБраха», «Onuca», що виступала другого дня, а також «Бумбокс», що закривав фестиваль. Серед інших музикантів та гуртів, які радували глядачів своєю музикою та яскравими виступами на головній сцені, варто відзначити «Brutto», «O.Torvald», «Sinoptik», «Тостер», «MorphineSuffering» та «TKN». Підкреслимо, що головна сцена відзначилась не тільки музикою. Гості змогли також отримати безліч приємних презентів від виступаючих – футболки, браслети, магнити, медіатори, наклейки та навіть презервативи. Причому атмосфера виступів була настільки гарячою, що навіть дощ не завадив  слухачам насолоджуватись музикою.

Важка музика, несамовиті костюми музикантів та слем – цим усім можна охарактеризувати сцену під назвою «Тунель». Тут вступали такі гурти, як «Хамерман знищує віруси», що вразили оголеними тілами, прикрашеними гречкою, «Gara`sGlitch», «Серцевий напад», «Dash», «Дай дорогу» та багато інших.

Сцена «Реґі»стала новою для фестивалю «Республіка». Тут виступи музикантів починались не раніше 22:00, тому тут куштувати смачну музику до пізньої ночі приходили найстійкіші. На гостей чекав неповторний настрій сонячної Ямайки, гармонія та неймовірні та плавні танці, навіть лежачи.

Прихильникам затишної атмосфери прийшлася до душі локація під назвою «Арт-двір», де всі охочі мали відпочити на кріслах-трансформерах та диванчиках з соломи під цікаві виступи гуртів «Zapaska», «Dakooka», «ПНД», «Panivalkova», «Колос (Фіолет)», «Один в Каное», «Vosmoy» та решти оригінальних та незвичайних гуртів, що також запам’ятались. Цікаво, що організатори розраховували прийняти у «Арт-двір» лише декілька сотень людей, проте прихильників релаксу виявилось значно більше, тому було вирішено на наступні роки організовувати локацію в самій фортеці Кам’янця.

«Ратуша» — це п’ята сцена «Республіки 2015». Спочатку планувалось  влаштувати на цій сцені виступи для більш-менш простого звучання та ненав’язливих танців, однак погода внесла свої корективи, через що з головної сцени прийшлся перенести виступи деяких колективів у третій день саме до «Ратуші», оскільки дощем був залитий головний пульт. Особливо на фоні спокійної музики виділявся гурт «Jinjer», які демонстрували неймовірно жорсткий гроулінг, Також відзначились рок-колективи «Molfa» і «Fontaliza». Завершальний виступ на сцені «Ратуші» давав гурт «Бахрома».

На фестивалі «Республіка 22015» гості не лише куштували смачну музику, але й відвідали ярмарок вуличної їжі, де можна було спробувати фаст-фуди, салати, солодощі та навіть фірмові страви від шеф-кухарів. В кам’янецькій фортеці проводились майстер-класи, де всі охочі могли взяти участь у приготуванні став кус-кус, пури-дал, кичри, покори, алу-кофта та інших неймовірних страв азіатської вуличної кухні, яка не є важким фастфудом, а дарує користь для здоров’я.

Музика музикою, але «республіка 2015» відзначилась також і іншими видами розваг. В локації «HappyVillage» можна було попрактикуватись під керівництвом інструктора у хатха-йозі та йога-сні, один сеанс якого дорівнює чотирьом годинам звичайного сну, якщо все робити правильно. Медитації та мантри, пісні та гра на музичних інструментах в локації «MantraParty» подарували неймовірну насолоду та розслаблення.

Але не лише розвагами запам’яталась цьогорічна «Республіка». Кваліфіковані інструктори навчали гостей надавати за необхідності першу медичну допомогу, і отримані знання можуть стати в нагоді у будь-який момент життя.

Потрапити на «Республіку 2015» було простіше, ніж у минулі роки. Біля пункту реєстрації у перший день бажаючі збирались не просто так, а з речами, які вони могли обміняти на квитки або знижки – ще могли бути килими чи старі телевізори, які гості фестивалю привозили чи не з усіх куточків країни та навіть з-за кордону. На «Республіку 2015» приїхали також гості з Молдови, Англії, Польщі та Білорусі. Незвичайною була також поява госте з Японії. Організатори відзначили, що виручені від фестивалю кошти, а лише одних квитків було продано приблизно шість тисяч, будуть передані на створення в Кам’янці-Подільському нових малюнків на стінах. Наразі Каlkova з Луцька та майстер АМОР з Аргентини вже завершили дві перші роботи.

Дивіться фото:

 

One thought on “Фестиваль Республика — 2015. Фото

  1. Залишилося 10 днів, але ти все ще можеш встигнути Навіть якщо ти равлик. А з 15-го лютого квитки на фестиваль #respublica2016 подорожчають. В носику не колупай, І онлайн не залипай

Добавить комментарий