Екскурсії по Кам’янець-Подільському

Кам’янець Подільський- дивно красиве і багатогранне місто, з багатою історією і сучаснимиготелями та ресоранами. Щодня тисячі туристів з усього світу приїжджають подивитися сторовинне місто.

Ми раді запропонувати нашим туристам як класичні пішохідні екскурсії по Кам’янець — Подільському, так і програми в абсолютно новому форматі.

Контактні телефони: ?(097) 662-92-00; ?(093) 811-52-00

Організація екскурсій по Кам’янець — Подільському.

Якщо ви любите подорожувати по місту самостійно, не прив’язуючись до графіка групи, то вам дуже сподобаються наші оглядові екскурсії. Коментарі гіда ви слухаєте на одній з восьми мов. Така подорож зручно тим, що можна пройти у своєму темпі та своїм маршрутом, оглянути визначні пам’ятки та продовжити екскурсію.

Класичні екскурсії по Кам’янецю — Подільському в супроводі гіда — це прекрасна можливість подивитися місто в деталях. Ми пропонуємо більше 10 екскурсій по Кам’янець — Подільському за ціною від 50 грн. Крім маршрутів по культурним та історичним місцям міста, ми пропонуємо такі екзотичні види екскурсій, як, наприклад, прогулянки з дигерами, вояж по ресторанах або огляд міста з даху.

Програми екскурсій по Кам’янець — Подільському. Ми пропонуємо подивитися історичні місця, як от легендарна фортеця.

При організації оглядових екскурсій наші гіди намагаються придумати максимально цікаві теми, розкрити справжні таємниці сучасного та історичного міста. Спробуйте відкрити для себе наше місто в абсолютно новому ракурсі!

З нашими програмами дуже зручно познайомитися у екскурсоводів. Ви можете уточнити вартість тієї чи іншої екскурсії і зробити замовлення просто за телефоном. Якщо у вас є всього один вільний день, ми допоможемо провести його цікаво і з користю!

Добавить комментарий