Ласунка вітає чарівне місто Кам’янець-Подільський

10 липня мальовніче місто Кам’янець-Подільський стане свідком веселого Свята морозива, що пройде за підтримки ТМ «Ласунка». Стати частиною святкування може кожен бажаючий, хто прийде до скверу “Водойма” о 14:00.

Цікаво, що задовго до галасливих свят, ТМ «Ласунка» розпочала свій шлях з виробництва здавалося б звичайного пломбіру у вафельному стаканчику і ескімо на паличці. Але ці невигадливі десерті одразу полюбилися споживачам, ставші рушійною сілою для подальшого розвитку компанії. Напротязі усього періоду своєї діяльності, Ласунка постійно здійснює контроль за якістю продукції та її поліпшення, розширює асортимент, впроваджує новітні технології у виробництво морозива — це далеко не повний перелік того, над чим щоденно працює ТМ «Ласунка» з думками про своїх споживачів. Але компанія не зупиняється на досягнутому, тому що Ласунка — це набагато більше, ніж морозиво. Ласунка — це справжня сім’я, яка піклується про кожного із своїх членів.

Тому вже одинадцятий рік поспіль Ласунка заряджає міста України і їх мешканців гарним настроєм, влаштовуючи веселі Свята морозіва. Ласунка залучає до участі і нових знайомих, і старих друзів. А святкування щороку становляться все більш приголомшуючі, бо Ласунка вміє дивувати. Компанія виступає за різноманітність і оригінальність, щороку розширюючи програму смачного гуляння. Це і гостинні ростові ляльки, що супроводжують гостей свята, і святковий концерт, повний веселої музикі, танців, призів, і незліченна кількість морозива! Та головною подією стануть польоти на справжній повітрянній кулі.

На протязі свята, Ласунка відзначить найталановитіших художників, танцюристив і співаків. А для тих, чий запал не вгамує навіть охолоджуюча порція морозива “Лев”, готується спражня битва морозивом! Ласунка обіцяє, що сидіти без діла часу не буде.
Не прогавте можливість і становіться членом сім’ї ТМ «Ласунка». Обов’язково отримаєте незабутні враження, відмінний настрій і цілий холодильник (без перебільшень) яскравих емоцій. І звичайно ж, нікому не вдасться піти без подарунка!
Обов’язково приходьте разом зі своїми сім’ями і друзями у неділю 10 липня о 14:00 в сквер “Водойма”.
Деталі шукайте на нашому сайті та у соціальних мережах.

 

83954879384755

Добавить комментарий